Pasek do zegarka CLASSIC - skóra 24 mm 4999-24XXL-2S Brązowy
Producent: Niua.pl (przejdź do produktów)
Dostępność:
ostatnie sztuki
szt.
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: 24 godziny
Udostępnij
Opis produktu
Opis:
  • Kolor: brązowy
  • Skóra naturalna
  • Sprzączka ze stali szlachetnej w kolorze srebrny
  • Nitka: brązowa
Wymiary:
  • szerokość przy teleskopach - mocowaniu: 24 mm
  • długość części z sprzączką: 95 mm
  • długość części z dziurkami: 125 mm
  • długość minimalna: 145 mm
  • długość maksymalna:190 mm