Zegarek Damski CASIO LA-20WH-4A1EF + BOX
CASIO
Dostępność:
ostatnie sztuki
szt.
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis produktu
Zegarek Damski CASIO LA-20WH-4A1EF Unisex + BOX
Opis produktu:
  • Marka: CASIO
  • Symbol: LA-20WH-4A1EF
  • Mechanizm: Kwarcowy zasilany baterią
  • Tarcza: Cyfrowa
  • Koperta: Materiał żywiczny Resin
  • Szkiełko: Żywiczne szkiełko Resin Glass
  • Pasek: Tworzywo sztuczne
  • Standardowe funkcje: Godzina / Minuta / Sekunda / Tryb AM/PM / Miesiąc / Dzień tygodnia
  • Podświetlenie: Dioda LED
  • Wodoszczelność: Water Resist (WR)
  • Antyalergiczny: Tak - nie zawiera niklu
Wymiary w mm:
  • Koperta: 33 x 29 mm
  • Tarcza: 21 x 20 mm
  • Grubość: 8,9 mm
  • Pasek: szerokość: 16 mm